חברת KNAUF מציגה בערב הסעודית חומר בידוד חדש שפותח במשך חמש שנים

חברת (Knauf Exeed Insulation – KSA), לוקחת חלק בתערוכת Big 5 Saudi כדי ליצור מודעות לטכנולוגיה חדשה של בידוד נטולת Phenol Formaldehyde בקרב חברות הבנייה בערב הסעודית ובמקומות נוספים בעולם.

ה- ECOSE הוא חומר הבידוד החדש המשולב בצמר מינרלים (סלעים), פותח במשך חמש שנות מחקר ומעמיד לרשות לקוחות KNAUF מוצר חדשני לשוק שיש בו ביקושים גדלים והולכים לחומרי בנייה בני-קיימא.

דניאל סרוטי, מנכ”ל Knauf Exeed Insulation אומר כי מתבצעים עתה בסעודיה פרויקטים של בנייה למגורים ומסחר בהיקף של 240 מיליון דולר אשר על פי החוקים שם צריכים להיבנות מחומרים בני-קיימא ידידותיים לסביבה.

רצפה מחוממת נתרמה ע”י KNAUF למרכז קהילתי חדש לילדים במצוקה

חברת KNAUF  בבריטניה נתבקשה על ידי תכנית הטלוויזיה DIY SOS של רשת השידור BBC לסייע בהקמת רצפת GIFAfloor במסגרת פרויקט שבו נבנה מרכז קהילתי עבור ילדים במצוקה בתוך 10 ימים.

חברת KNAUF תרמה רצפה בשטח של 200 מטר רבוע, כאשר צוות שלה הצליח להתקין את הרצפה בזמן שיא  של יום וחצי.

הצוות הניח מערכת חימום מתחת לרצפה כדי לאפשר לילדים שהייה נוחה ונעימה בתקופת החורף. תכנית הטלוויזיה שודרה לפני כחודש, ב 14 לנובמבר 2013.

הושק בית החולים לילדים הגדול ביותר באוסטרליה עם מחיצות וקירות של KNAUF

לאחרונה הושק באוסטרליה בית חולים חדש לילדים, Lady Cilento Children’s Hospital (LCCH), שהוא הגדול ביותר ביבשת זו, ויש בו 359 מיטות. בית חולים זה תוכנן על פי תוצאות של מחקרים המראים כי מניעת רעש בחדרים ובמתקנים החיצוניים מסייעת להחלמה מהירה יותר של החולים.

אחת הבעיות שעמדו בפני המתכננים היא התמודדות עם רעש בסביבת המלון הממוקם סמוך לכביש עמוס בתנועה צפופה. עקב כך הוחלט להשתמש בקירות גבס ייעודיים אם תבניות חירור שונות על פי מודלים מוכחים למניעת רעש.

התייחסות מיוחדת הייתה לסינון ושיכוך הרעש מאזור הנחיתה המיועד למסוקים.
כל המחיצות והקירות שנועדו לעמעמם את הרעשים החיצוניים והפנימיים הותקנו על ידי KNAUF.

 

בידוד תרמי של KNAUF סייע לצמצם פליטת גז חממה בבית חולים בבריטניה

חבר הפרלמנט הבריטי, Ed Davey , המשמש כמזכיר הוועדה לאנרגיה ושינויים אקלימיים, ערך ביקור בפרויקט ENER-G CHP בבית החולים Solihull, כדי לבחון את התפתחות הפרויקט בשנה האחרונה.

ואכן במהלך 12 החודשים האחרונים צומצמה פליטת CO2 בכ 2,000 טונה שהיא שוות ערך להורדה של כ 700 מכוניות מהכבישים.

הביקור של חבר הפרלמנט תואם בין השאר גם עם חברת Knauf Insulation שהבידוד התרמי שלה בבית החולים, ובתי חולים רבים אחרים, תורם משמעותי לחסכון באנרגיה וכמובן לצמצום הנידוף של ה CO2 .