אורבונד במדיה

איך הופכים דירה רגילה למלאה בסטייל

בנייה בלוחות גבס יכולה להגשים חלומות עיצוב רבים, ותאמינו או לא, זה עובד גם בשיטת עשה זאת בעצמך! על נישות, מחיצות ופתרונות נוספים בשיתוף אורבונד.

לכתבה המלאה ברשת 13

מערכות בנייה מתקדמת – מה שלא חשבתם עליו

בנייה מתקדמת הפכה להיות מושג שכיח במדינות רבות ברחבי העולם, ביניהן ארצות הברית, אוסטרליה וברחבי אירופה. על בנייה מתקדמת ומערכת המערכת AQUAPANEL שלנו.

לכתבה המלאה בBizportal

יש לכם קיר גבס וחוששים לתלות טלוויזיה גדולה?

קיר גבס נתפס אצל אנשים רבים כקיר חלש יותר, כזה שעדיף שלא להעמיס עליו יתר על המידה, וכך גם לוותר על תליית הטלוויזיה. כך תוכלו לעשות זאת ובמלי לשלם מאות שקלים.

לכתבה המלאה בוואלה

החגים הם זמן טוב לעצב את החיים

החגים באים ואנחנו, אופטימיים חסרי תקנה, לא מאמינים בסגר ומחכים כבר לשולחן העמוס, למשפחה ולאורחים שלא יודעים מתי ללכת. מה עם הבית שלנו? זה זמן טוב לחשוב גם עליו

לכתבה המלאה במגזין LEGIT

מדוע בנייה בגבס ידידותית לסביבה?

אנו עדים להתקדמות נהדרת ברחבי העולם וגם בישראל, בכל הנוגע לתהליך ייצור הפסולת באתר הבנייה, לאלטרנטיבות בתחום הבנייה ולחידושים ירוקים ומבורכים. כתבה על אפשרות הבנייה בגבס ואיך הוא תורם לסביבה.

לכתבה המלאה בבא-במייל

שיש 2020: הקאמבק של האבן הטבעית

חזרתו המפתיעה של השיש לקדמת הבמה, גורמת להשראה רבה ולטרנדים חדשים ומרתקים! האבן הטבעית מוצאת את מקומה בקלות כחלק מהמהפכה העולמית, וכל שנותר לנו לעשות הוא לספר לכם על כל הטרנדים.

לכתבה המלאה בבית ונוי

 

מחיצות גבס: הרבה יותר מגמישות עיצובית

בנייה בגבס משפרת את איכות הבנייה, מקצרת את משך הבנייה ובעיקר – חוסכת כסף. ועוד לא דיברנו על עיצוב, בידוד, אקוסטיקה ושלל יתרונות נוספים. הנה כמה דברים שאולי לא ידעתם על לוחות גבס

לכתבה המלאה במגזין עיצוב

טיפים לתכנון נכון של תשתיות

שילוב מערכות חכמות המייעלות את צריכת האנרגיה ואת החיים בבית. בפוסט סקירה על מערכות מכמה סוגים וגם על תשתיות גבס לקירות פנים וחדרי רחצה.

לכתבה המלאה בבלוג של שרי בר-נע גבעון